Σχεδιαστές » N-Q » Πικαντικο Αρωματικο « Ομάδες

Cardamomum Vegetalis Parfums Berdoues για γυναίκες και άνδρες

Cardamomum Vegetalis Parfums Berdoues για γυναίκες και άνδρες

Cardamomum Vegetalis από Parfums Berdoues είναι ένα Πικαντικο Αρωματικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Cardamomum Vegetalis κυκλοφόρησε το έτος 1902. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο και πατσουλί.

Περγαμόντο Κάρδαμο

Λεβάντα τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cardamomum Vegetalis by Parfums Berdoues.

Cardamomum Vegetalis Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Parfums Berdoues Cardamomum Vegetalis fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Parfums Berdoues Cardamomum Vegetalis, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cardamomum Vegetalis by Parfums Berdoues. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cardamomum Vegetalis by Parfums Berdoues αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πικαντικο Αρωματικο
Estée Lauder Pleasures For Men The Body Shop Kistna Jardin de France Eau epicee Acqua di Parma Colonia Assoluta In Villa Etienne Aigner Evolution Azzaro Pure Cedrat Lili Bermuda 64 West Gendarme 7 Sinful Scents Rage Diptyque L`Eau de Tarocco Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 3: La Foret Amway Anticipate Ralph Lauren Big Pony 3