Σχεδιαστές » N-Q » Κιτρο « Ομάδες

Citrus Hesperida Parfums Berdoues για γυναίκες και άνδρες

Citrus Hesperida Parfums Berdoues για γυναίκες και άνδρες

Citrus Hesperida από Parfums Berdoues είναι ένα Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Citrus Hesperida κυκλοφόρησε το έτος 1902. Οι νότες κορυφής είναι Εσπεριδοειδή, πορτοκάλι και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι άνθος πορτοκαλιού Αφρικής και Βέτιβερ; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και σανδαλόξυλο.

Εσπεριδοειδή πορτοκάλι λεμόνι

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής Βέτιβερ

Μόσχος σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Citrus Hesperida by Parfums Berdoues.

Citrus Hesperida Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Parfums Berdoues Citrus Hesperida fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Parfums Berdoues Citrus Hesperida, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Citrus Hesperida by Parfums Berdoues. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Citrus Hesperida by Parfums Berdoues αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
L`Artisan Parfumeur Mandarine Tout Simplement Estée Lauder Alliage Sport Comptoir Sud Pacifique O Pomelo - Pamplemousse Creed Virgin Island Water Burberry Weekend for Men L`Occitane en Provence Citrus Verbena Summer Creed Zeste Mandarine Pamplemousse L`Erbolario Bergamot Jardin de France Verviene Floris Cefiro Myrurgia 1916 Floris Pink Grapefruit