Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

Violette Cherie Parfums Berdoues για γυναίκες

μέλι
ozoνώδες
Violette Cherie Parfums Berdoues για γυναίκες Εικόνες

Violette Cherie από Parfums Berdoues είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Violette Cherie κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι πασχαλιά, Βιολέτα και φύλλο βιολέτας; οι μεσαίες νότες είναι λευκόμελο, νερόλι και μιμόζα; οι νότες της βάσης είναι κρίνο της κοιλάδας και Μόσχος.

πασχαλιά Βιολέτα φύλλο βιολέτας

λευκόμελο νερόλι μιμόζα

κρίνο της κοιλάδας Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Violette Cherie by Parfums Berdoues.

Violette Cherie Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Parfums Berdoues Violette Cherie fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Parfums Berdoues Violette Cherie, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Violette Cherie by Parfums Berdoues. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Violette Cherie by Parfums Berdoues αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Alfred Sung Jewel Montana Suggestion Eau Cuivree Roccobarocco Roccobarocco Penhaligon`s Lily & Spice Pacifica French Lilac Acorelle R de Rose Cale Fragranze d’Autore Brezza di Seta Campos de Ibiza Flor de Almendra Marilyn Miglin Four White Flowers Jeanne Arthes Guipure & Silk Rose Susan McCray Nightfall Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947