Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

Violette Divine Parfums Berdoues για γυναίκες

Violette Divine Parfums Berdoues για γυναίκες

Violette Divine Parfums Berdoues για γυναίκες Εικόνες Violette Divine Parfums Berdoues για γυναίκες Εικόνες

Violette Divine από Parfums Berdoues είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ και φύλλο βιολέτας; οι μεσαίες νότες είναι Κέδρος της Βιρτζίνιας, Βιολέτα και λευκό ταμπάκο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο και τουμπερόζα.

Μανταριν ορανζ φύλλο βιολέτας

Κέδρος της Βιρτζίνιας Βιολέτα λευκό ταμπάκο

σανδαλόξυλο τουμπερόζα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Violette Divine by Parfums Berdoues.

Violette Divine Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Parfums Berdoues Violette Divine fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Parfums Berdoues Violette Divine, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Violette Divine by Parfums Berdoues. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Violette Divine by Parfums Berdoues αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lancome Poeme Elizabeth Taylor Forever Elizabeth I Profumi di Firenze I Fiori del Cielo Mandarina Duck Mandarina Duck Cute Pink La Collina Toscana La Collina Toscana Iris of the Signory Fragonard Emilie Mona di Orio Jabu Christian Tortu Christian Tortu Eau de Toilette O Boticario Ops! Fashion DSH Perfumes Mille-Fleurs Bouquet Le Labo Bouquet Blanc Jeanne Arthes Boum Savon