Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

Violettes de Toulouse Eau de Toilette Parfums Berdoues για γυναίκες

Violettes de Toulouse Eau de Toilette Parfums Berdoues για γυναίκες

ozoνώδες
Violettes de Toulouse Eau de Toilette Parfums Berdoues για γυναίκες Εικόνες Violettes de Toulouse Eau de Toilette Parfums Berdoues για γυναίκες Εικόνες

Violettes de Toulouse Eau de Toilette από Parfums Berdoues είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Violettes de Toulouse Eau de Toilette κυκλοφόρησε το έτος 1936. Το άρωμα περιέχει Βιολέτα, ίριδα, γιασεμί, βατόμουρο, Μόσχος, σπόρος Τόνκα, ηλιοτρόπιο και φύλλο βιολέτας.

Βιολέτα ίριδα γιασεμί βατόμουρο Μόσχος σπόρος Τόνκα ηλιοτρόπιο φύλλο βιολέτας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Violettes de Toulouse Eau de Toilette by Parfums Berdoues.

Violettes de Toulouse Eau de Toilette Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Parfums Berdoues Violettes de Toulouse Eau de Toilette fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Parfums Berdoues Violettes de Toulouse Eau de Toilette, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Violettes de Toulouse Eau de Toilette by Parfums Berdoues. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Violettes de Toulouse Eau de Toilette by Parfums Berdoues αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Fragile Jesus Del Pozo Halloween Fatal Rose Barbie Barbie Princess The Different Company Bois d`Iris Neil Morris Rainflower Amouage Ciel Pour Femme Gale Hayman So Delicious Women REN Rosa Maya Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Josephine Jonquille Ayala Moriel Zohar Flirt! Flowerific Luciano Soprani Solo Soprani Rose