Σχεδιαστές » N-Q » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Blue Stratos Parfums Bleu για άνδρες

Blue Stratos Parfums Bleu για άνδρες

θαλασσινό

Blue Stratos από Parfums Bleu είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι θαλασσινό νερό, Περγαμόντο, γκρειπ φρουτ και Αμάλφι λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι Γεράνι και πατσουλί; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Θυμάρι, μέντα, πεύκο, νότες ξύλων και Βασιλικός.

θαλασσινό νερό Περγαμόντο γκρειπ φρουτ Αμάλφι λεμόνι

Γεράνι πατσουλί

Μόσχος Θυμάρι μέντα πεύκο νότες ξύλων Βασιλικός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Blue Stratos by Parfums Bleu.

Blue Stratos Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Parfums Bleu Blue Stratos fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Parfums Bleu Blue Stratos, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Blue Stratos by Parfums Bleu. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Blue Stratos by Parfums Bleu αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre Bergamotto Marino Lancome Miracle Homme L'Aquatonic Clean Clean Man Bensimon Cologne Bensimon 2005 Geo. F. Trumper Eau de Cologne Geo. F. Trumper Creed Zeste Mandarine O Boticario Nativa Spa  Petitgrain + Cedar Lush Icon Melange Perfume Roll-On Perfume No. 2 M. Micallef Les 4 Saisons: Yellow Sea Acorelle Jardin des Thes Intelligent Nutrients Innercalm