Σχεδιαστές » N-Q » Συπρε « Ομάδες

English Blazer Parfums Bleu για άνδρες

English Blazer Parfums Bleu για άνδρες

θαλασσινό

English Blazer από Parfums Bleu είναι ένα Συπρε άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι θαλασσινό νερό, Αμάλφι λεμόνι και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρφι, Κάρδαμο, Βασιλικός και Δάφνη; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο και δρυς βρύα.

θαλασσινό νερό Αμάλφι λεμόνι Μανταριν ορανζ

μοσχοκάρφι Κάρδαμο Βασιλικός Δάφνη

Μόσχος σανδαλόξυλο δρυς βρύα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about English Blazer by Parfums Bleu.

English Blazer Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Parfums Bleu English Blazer fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Parfums Bleu English Blazer, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει English Blazer by Parfums Bleu. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για English Blazer by Parfums Bleu αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε
Jacomo Paradox for Men Tom Ford Moss Breches Gres My Life Hommage a Marlene Dietrich Animale Animale biehl parfumkunstwerke mb02 Les Parfums de Rosine Une Folie de Rose Creed Vintage Tabarome Atkinsons English Lavender Farmacia SS. Annunziata Ybris Black Phoenix Alchemy Lab Banded Sea Snake Schiaparelli Snuff Galimard Seigneur