Σχεδιαστές » N-Q » « Ομάδες

Bois de Paradise Parfums DelRae για γυναίκες

Bois de Paradise Parfums DelRae για γυναίκες

Bois de Paradise από Parfums DelRae είναι ένα άρωμα για γυναίκες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Michel Roudnitska. Η νότα κορυφής είναι Εσπεριδοειδή; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο Γαλλίας, Βατόμουρο, καρυκεύματα και Σύκο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, νότες ξύλων, ρετσίνη και θυμίαμα.

Εσπεριδοειδή

τριαντάφυλλο Γαλλίας Βατόμουρο καρυκεύματα Σύκο

Κεχριμπάρι νότες ξύλων ρετσίνη θυμίαμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bois de Paradise by Parfums DelRae.

Bois de Paradise Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Parfums DelRae Bois de Paradise fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Parfums DelRae Bois de Paradise, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bois de Paradise by Parfums DelRae. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bois de Paradise by Parfums DelRae αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Romea D`Ameor The Mistresses of Louis XIV Six Scents Six Scents 5 Jeremy Scott: Illicit Sex Harald Gloockler Pompoos With Love for Men Issey Miyake L`eau d`Issey Eau D`Ete Summer Edition for Men Kenzo L'Eau par Kenzo Eau Indigo pour Femme DSH Perfumes L`Homme Oriflame City Oasis Betty Boop Betty Boop 2009 Demeter Fragrance Chocolate Covered Cherries Demeter Fragrance Cotton Candy Cartier Eau de Cartier Essence d`Orange Ajmal Lure for Him