Σχεδιαστές » N-Q » Αρωματικο « Ομάδες

Eau Illuminee Parfums DelRae για γυναίκες

Eau Illuminee Parfums DelRae για γυναίκες

Eau Illuminee από Parfums DelRae είναι ένα Αρωματικο άρωμα για γυναίκες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Michel Roudnitska. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Βασιλικός και νότες πρασίνου; οι μεσαίες νότες είναι ρίζα ίρις και Λεβάντα; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, βρύα δριός και λάβδανο.

Περγαμόντο Βασιλικός νότες πρασίνου

ρίζα ίρις Λεβάντα

σπόρος Τόνκα βρύα δριός λάβδανο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau Illuminee by Parfums DelRae.

Eau Illuminee Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Parfums DelRae Eau Illuminee fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Parfums DelRae Eau Illuminee, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau Illuminee by Parfums DelRae. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau Illuminee by Parfums DelRae αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Givenchy Insense Ultramarine Sport Perry Ellis 360° for Men Benetton B. Clean Fresh La Perla Grigioperla Attitude Roger & Gallet Eau de Shiso Aroma Mary Kay Domain Mary Kay MK High Intensity Molinard Double Fracheur Pour Lui Perfumer`s Workshop Samba Nova Homme Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger Maitre Parfumeur et Gantier Jardin du Nil Ayala Moriel Lovender