Σχεδιαστές » N-Q » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Mythique Parfums DelRae για γυναίκες

Mythique Parfums DelRae για γυναίκες

Mythique Parfums DelRae για γυναίκες Εικόνες

Mythique από Parfums DelRae είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Yann Vasnier. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, κισσός και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, παιώνια και ρίζα ίρις; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, πατσουλί και Αμπρετη (Μολόχα).

Μανταριν ορανζ κισσός Περγαμόντο

γιασεμί παιώνια ρίζα ίρις

σανδαλόξυλο πατσουλί Αμπρετη  (Μολόχα)

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Mythique by Parfums DelRae.

Mythique Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Parfums DelRae Mythique fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Parfums DelRae Mythique, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Mythique by Parfums DelRae. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Mythique by Parfums DelRae αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Marc Jacobs Daisy Victoria`s Secret Body by Victoria Ajmal Facets of Her Tova Beverly Hills Tova Signature Apothia Pearl Sonoma Scent Studio Lieu de Reves Elternhaus Unifaith (MoslBuddJewChristHinDao) Oriflame Giordani White Gold Bond No 9 Washington Square Nutrimetics Khantor Mayssa Mayssa Lulu Beauty Starlet