Σχεδιαστές » N-Q » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Elite Gold Limited Edition Parfums Elite για γυναίκες

Elite Gold Limited Edition Parfums Elite για γυναίκες

caramel

Elite Gold Limited Edition από Parfums Elite είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Elite Gold Limited Edition κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι Φραγκοστάφυλλο, αχλάδι και κρίνος; η μεσαία νότα είναι Oσμανθός; οι νότες της βάσης είναι Καραμέλα, σπόρος Τόνκα και Κεχριμπάρι.

Φραγκοστάφυλλο αχλάδι κρίνος

Oσμανθός

Καραμέλα σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Elite Gold Limited Edition by Parfums Elite.

Elite Gold Limited Edition Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Parfums Elite Elite Gold Limited Edition fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Parfums Elite Elite Gold Limited Edition, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Elite Gold Limited Edition by Parfums Elite. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Elite Gold Limited Edition by Parfums Elite αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Christian Dior Chris 1947 Roberto Verino VV Alessandro Dell` Acqua Woman In Rose Betty Barclay Betty Barclay Women Yves Rocher Desir de Nature Bath and Body Works Blushing Cherry Blossom Comme des Garcons Comme des Garcons Series 5 Sherbet: Rhubarb Geo. F. Trumper Ajaccio Violets Cologne Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Promise I Vicky Tiel Ethere Marbert Energy Coty Chanson d'Emotions Pure Innocence