Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Elite Model Attitude Parfums Elite για γυναίκες

Elite Model Attitude Parfums Elite για γυναίκες

caramel

Elite Model Attitude από Parfums Elite είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Elite Model Attitude κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Richard Herpin. Οι νότες κορυφής είναι Φραγκοστάφυλλο, φύλλα φραγκοσταφυλλιάς, αχλάδι και κρίνο της κοιλάδας; οι μεσαίες νότες είναι Βιολέτα, Oσμανθός και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, Κεχριμπάρι και Καραμέλα.

Φραγκοστάφυλλο φύλλα φραγκοσταφυλλιάς αχλάδι κρίνο της κοιλάδας

Βιολέτα Oσμανθός τριαντάφυλλο

σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι Καραμέλα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Elite Model Attitude by Parfums Elite.

Elite Model Attitude Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Parfums Elite Elite Model Attitude fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Parfums Elite Elite Model Attitude, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Elite Model Attitude by Parfums Elite. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Elite Model Attitude by Parfums Elite αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Boucheron Boucheron Halloween Halloween Tropical Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes 3 Jo Malone Blue Agava & Cacao Yves Saint Laurent Baiser de Cinema Mona di Orio Nuit Noire L`Artisan Parfumeur Vanilia Bond No 9 Bond No. 9 Perfume Madeleine Vionnet Madeleine Vionnet DSH Perfumes Parfum de Luxe Frederic Malle Portrait of a Lady Lucy B Royal Egyptian Amber and Honeysuckle