Σχεδιαστές » N-Q » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Elite Model Attitude for Him Parfums Elite για άνδρες

Elite Model Attitude for Him Parfums Elite για άνδρες

Elite Model Attitude for Him από Parfums Elite είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Elite Model Attitude for Him κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Henri Bergia. Οι νότες κορυφής είναι Γλυκάνισο, Περγαμόντο και πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι ιουνίπερος και Κέδρος; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, Μόσχος, Βανίλια, Βέτιβερ και Ροδόξυλο Βραζιλίας.

Γλυκάνισο Περγαμόντο πιπέρι

ιουνίπερος Κέδρος

σπόρος Τόνκα Μόσχος Βανίλια Βέτιβερ Ροδόξυλο Βραζιλίας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Elite Model Attitude for Him by Parfums Elite.

Elite Model Attitude for Him Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Parfums Elite Elite Model Attitude for Him fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Parfums Elite Elite Model Attitude for Him, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Elite Model Attitude for Him by Parfums Elite. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Elite Model Attitude for Him by Parfums Elite αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Mansfield Georges Feghali Monte Carlo Atomes Crochus Michael Storer Kadota L`Artisan Parfumeur Premier Figuier Extreme Lalique Lalique Pour Homme LR Agent XY Loewe Agua de Loewe L`Erbolario Corteccia (Bark) Aveda Chakra 4 Fulfillment Animale Azul SoOud Al Jana Jardin de France Vetiver Rasasi Ambition