Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Miss Elite Model In Love Parfums Elite για γυναίκες

Miss Elite Model In Love Parfums Elite για γυναίκες

απαλό πικάντικο

Miss Elite Model In Love από Parfums Elite είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Miss Elite Model In Love κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι γαρδένια, ροζ πιπέρι, φύλλα φραγκοσταφυλλιάς, αστεροειδής γλυκάνισος, Περγαμόντο και μανταρίνι; οι μεσαίες νότες είναι κρίνος, μανόλια και ροδάκινο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, πατσουλί, Μόσχος, Βανίλια και γιασεμί.

γαρδένια ροζ πιπέρι φύλλα φραγκοσταφυλλιάς αστεροειδής γλυκάνισος Περγαμόντο μανταρίνι

κρίνος μανόλια ροδάκινο

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι πατσουλί Μόσχος Βανίλια γιασεμί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Miss Elite Model In Love by Parfums Elite.

Miss Elite Model In Love Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Parfums Elite Miss Elite Model In Love fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Parfums Elite Miss Elite Model In Love, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Miss Elite Model In Love by Parfums Elite. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Miss Elite Model In Love by Parfums Elite αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy Hot Couture Collection No.1 Jo Malone Blue Agava & Cacao Avon True Glow Nightfall Amouage Amouage Homage Puredistance I Caron Narcisse Noir Ted Lapidus TL Pour Elle Gale Hayman Delicious Accessorize Accessorize D.S. & Durga My Indian Childhood Nejma Nejma 5 Galimard Frisson