Σχεδιαστές » N-Q » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Jardin de Genty Blanc Parfums Genty για γυναίκες

Jardin de Genty Blanc Parfums Genty για γυναίκες

Jardin de Genty Blanc Parfums Genty για γυναίκες Εικόνες

Jardin de Genty Blanc από Parfums Genty είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Jardin de Genty Blanc κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, Φραγκοστάφυλλο και νότες πρασίνου; οι μεσαίες νότες είναι Λευκά άνθη, τριαντάφυλλο και ροδάκινο; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

Μανταριν ορανζ Φραγκοστάφυλλο νότες πρασίνου

Λευκά  άνθη τριαντάφυλλο ροδάκινο

Κέδρος Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jardin de Genty Blanc by Parfums Genty.

Jardin de Genty Blanc Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Parfums Genty Jardin de Genty Blanc fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Parfums Genty Jardin de Genty Blanc, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jardin de Genty Blanc by Parfums Genty. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jardin de Genty Blanc by Parfums Genty αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein CK be L`Artisan Parfumeur L`Ete en Douce (Extrait de Songe) Rance 1795 Rue Rance Eau Royale Lolita Lempicka Star Dust Midnight Fragrance Jil Sander Pure Intense Yves Rocher Comme une Evidence Eau de Parfum Boucheron B Elternhaus Unifaith (MoslBuddJewChristHinDao) Tom Ford White Musk Collection Jasmine Musk Kristel Saint Martin Parfum D'Or Prince Matchabelli New Musk InStyle Sex in The City Seduce