Σχεδιαστές » N-Q » Φουγκερ Ανατολης « Ομάδες

Pegasus Parfums de Marly για άνδρες

Pegasus Parfums de Marly για άνδρες

αμύγδαλο

Pegasus από Parfums de Marly είναι ένα Φουγκερ Ανατολης άρωμα για άνδρες. Pegasus κυκλοφόρησε το έτος 2011. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, ηλιοτρόπιο και κύμινο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Πικραμύγδαλο και Λεβάντα; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Βανίλια και σανδαλόξυλο.

Περγαμόντο ηλιοτρόπιο κύμινο

γιασεμί Πικραμύγδαλο Λεβάντα

Κεχριμπάρι Βανίλια σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pegasus by Parfums de Marly.

Pegasus Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Parfums de Marly Pegasus fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Parfums de Marly Pegasus, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pegasus by Parfums de Marly. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pegasus by Parfums de Marly αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φουγκερ Ανατολης
Hermes Equipage Guerlain Jicky Cerruti CerrutiSi Carolina Herrera 212 Sexy Men Emanuel Ungaro Apparition Homme Intense David & Victoria Beckham Intimately Beckham Night for Men Accord Parfait Ambre & Lavande Ted Lapidus Ted Ineke Field Notes From Paris Caron Impact Pour Un Homme Pascal Morabito Or Black Yves Saint Laurent La Nuit de L`Homme Le Parfum