Σχεδιαστές » N-Q » Φουγκερ Ανατολης « Ομάδες

Or Black Pascal Morabito για άνδρες

Or Black Pascal Morabito για άνδρες

Or Black από Pascal Morabito είναι ένα Φουγκερ Ανατολης άρωμα για άνδρες. Or Black κυκλοφόρησε το έτος 1982. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, δέρμα και πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι λάβδανο Γαλλίας, Βενζόη και φασκόμηλο; οι νότες της βάσης είναι βετιβέρ, Υλάνγκ Υλάνγκ, δρυς βρύα , Κεχριμπάρι, σπόρος Τόνκα και Μόσχος.

Περγαμόντο δέρμα πιπέρι

λάβδανο Γαλλίας Βενζόη φασκόμηλο

βετιβέρ Υλάνγκ Υλάνγκ δρυς βρύα Κεχριμπάρι σπόρος Τόνκα Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Or Black by Pascal Morabito.

Or Black Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Pascal Morabito Or Black fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Pascal Morabito Or Black, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Or Black by Pascal Morabito. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Or Black by Pascal Morabito αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φουγκερ Ανατολης
Givenchy Xeryus Rouge Iceberg Iceberg Effusion Man Puma Jamaica Man Chopard Heaven Alviero Martini GeoBlack Man David & Victoria Beckham Intimately Beckham Night for Men Nicole Farhi Homme Opus Oils Divine: Eros Ted Lapidus Ted Arrogance Arrogance Uomo Grossmith Phul - Nana Chevignon Forever Mine Into The Legend for Men