Σχεδιαστές » N-Q » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Or Noir Pascal Morabito για γυναίκες

Or Noir Pascal Morabito για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ
Or Noir Pascal Morabito για γυναίκες Εικόνες Or Noir Pascal Morabito για γυναίκες Εικόνες

Or Noir από Pascal Morabito είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Or Noir κυκλοφόρησε το έτος 1980. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Sebastien Martin. Οι νότες κορυφής είναι ίριδα, κασσία και μανταρίνι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, νάρκισσος, γαρδένια, Περγαμόντο, κρίνο της κοιλάδας και Μαγιάτικο τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Υλάνγκ Υλάνγκ, δρυς βρύα , μοσχοκάρφι, Βανιλια και πατσουλί.

ίριδα κασσία μανταρίνι

γιασεμί νάρκισσος γαρδένια Περγαμόντο κρίνο της κοιλάδας Μαγιάτικο τριαντάφυλλο

Υλάνγκ Υλάνγκ δρυς βρύα μοσχοκάρφι Βανιλια πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Or Noir by Pascal Morabito.

Or Noir Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Pascal Morabito Or Noir fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Pascal Morabito Or Noir, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Or Noir by Pascal Morabito. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Or Noir by Pascal Morabito αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
La Perla J'Aime Lalique Perles De Lalique Avon Timeless Memo Lalibela Cerruti Cerruti 1881 Lumieres d`Ete Yves Rocher Comme une Evidence A New Day Dawns Pierre Balmain Ivoire de Balmain Carthusia Fiori di Capri Hermes Doblis Keiko Mecheri Iris Pourpre Marc de la Morandiere Bleu de Chine Guess Guess Original