Σχεδιαστές » N-Q » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Or Noir Pascal Morabito για γυναίκες

Or Noir Pascal Morabito για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ
Or Noir Pascal Morabito για γυναίκες Εικόνες Or Noir Pascal Morabito για γυναίκες Εικόνες

Or Noir από Pascal Morabito είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι ίριδα, κασσία και μανταρίνι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, νάρκισσος, γαρδένια, Περγαμόντο, κρίνο της κοιλάδας και Μαγιάτικο τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Υλάνγκ Υλάνγκ, δρυς βρύα , μοσχοκάρφι, Βανιλια και πατσουλί.

ίριδα κασσία μανταρίνι

γιασεμί νάρκισσος γαρδένια Περγαμόντο κρίνο της κοιλάδας Μαγιάτικο τριαντάφυλλο

Υλάνγκ Υλάνγκ δρυς βρύα μοσχοκάρφι Βανιλια πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Or Noir by Pascal Morabito.

Or Noir Σχόλια Αρωμάτων

Or Noir by Pascal Morabito 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Pascal Morabito Or Noir fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Pascal Morabito Or Noir, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Or Noir by Pascal Morabito. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Or Noir by Pascal Morabito αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
La Perla La Perla Jean-Louis Scherrer Jean-Louis Scherrer Lancetti Etre Special Edition II Pierre Cardin Rose by Cardin Theo Fennell Theo Fennell Scent Pierre Balmain Balmain de Balmain Nicole Miller Frenzy Balenciaga Balenciaga Paris DSH Perfumes Umber: Bois de Rose Lancaster Lancaster Eau de Concentree Brut Parfums Prestige Audace Nicolai Parfumeur Createur Jardin Secret