Σχεδιαστές » N-Q » Συπρε « Ομάδες

Chypre Patyka για γυναίκες και άνδρες

Chypre Patyka για γυναίκες και άνδρες

κίτρινο φλόραλ
Chypre Patyka για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Chypre από Patyka είναι ένα Συπρε άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Chypre κυκλοφόρησε το έτος 2009. Το άρωμα περιέχει Γεράνι και Υλάνγκ Υλάνγκ.

Γεράνι Υλάνγκ Υλάνγκ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Chypre by Patyka.

Chypre Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Patyka Chypre fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Patyka Chypre, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Chypre by Patyka. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Chypre by Patyka αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε
Christian Dior Dioressence Comme des Garcons Comme des Garcons Bill Blass Basic Black Guerlain Cherry Blossom Glittering Revlon Flair Halston Halston Z Scents of Time Pyxis Detaille Aeroplane Nicolai Parfumeur Createur Vie de Chateau Emilio Pucci Vivara (1965) Alviero Martini Urban Safari Man Le Labo Poudre D’Orient