Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

Blanc Paul & Joe για γυναίκες

Blanc Paul & Joe για γυναίκες

αμύγδαλο

Blanc από Paul & Joe είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Blanc κυκλοφόρησε το έτος 2003. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Claude Ellena. Οι νότες κορυφής είναι μπουμπουρντζελία, Αγγελική και Αμύγδαλο; οι μεσαίες νότες είναι γλυκομπίζελο, φρέζια, κρίνος και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, ηλιοτρόπιο και γάλα.

μπουμπουρντζελία Αγγελική Αμύγδαλο

γλυκομπίζελο φρέζια κρίνος τριαντάφυλλο

Μόσχος ηλιοτρόπιο γάλα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Blanc by Paul & Joe.

Blanc Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Paul & Joe Blanc fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Paul & Joe Blanc, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Blanc by Paul & Joe. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Blanc by Paul & Joe αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Elizabeth Arden 5th Avenue Celine Dion Celine Dion Parfum Notes Chanel Gardenia Celine Dion Spring in Paris Alfred Sung Mei Elizabeth Taylor Sparkling White Diamonds Nanette Lepore Love Bird Mandarina Duck Mandarina Duck Rouge Intense Fragonard Fragonard Alfred Sung Always Profumi del Forte By Night White Il Profvmo Multiflor Line Songe de Tulipe