Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

Blanc Paul & Joe για γυναίκες

Blanc Paul & Joe για γυναίκες

αμύγδαλο

Blanc από Paul & Joe είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Blanc κυκλοφόρησε το έτος 2003. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Claude Ellena. Οι νότες κορυφής είναι μπουμπουρντζελία, Αγγελική και Αμύγδαλο; οι μεσαίες νότες είναι γλυκομπίζελο, φρέζια, κρίνος και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, ηλιοτρόπιο και γάλα.

μπουμπουρντζελία Αγγελική Αμύγδαλο

γλυκομπίζελο φρέζια κρίνος τριαντάφυλλο

Μόσχος ηλιοτρόπιο γάλα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Blanc by Paul & Joe.

Blanc Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Paul & Joe Blanc fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Paul & Joe Blanc, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Blanc by Paul & Joe. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Blanc by Paul & Joe αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Flower Power Abinoam Inveja Alfred Sung Sung Leonard Nuit Fabuleuse Creed Fleurissimo Oriflame Radiant Light Korloff Paris Kn°III Renee Tuberose Dolce&Gabbana Rose The One Montale So Flowers Alta Moda Real MOR Snow Gardenia