Σχεδιαστές » N-Q » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Paul Smith Extreme Woman Paul Smith για γυναίκες

Paul Smith Extreme Woman Paul Smith για γυναίκες

Paul Smith Extreme Woman από Paul Smith είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Paul Smith Extreme Woman κυκλοφόρησε το έτος 2003. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Antoine Maisondieu. Οι νότες κορυφής είναι Φραγκοστάφυλλο, Μανταριν ορανζ, πράσινο τσάι και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι φύλλα φραγκοσταφυλλιάς, φρέζια, κρίνο της κοιλάδας και Μόσχος; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, πατσουλί, Βέτιβερ και Κέδρος.

Φραγκοστάφυλλο Μανταριν ορανζ πράσινο τσάι Περγαμόντο

φύλλα φραγκοσταφυλλιάς φρέζια κρίνο της κοιλάδας Μόσχος

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι πατσουλί Βέτιβερ Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Paul Smith Extreme Woman by Paul Smith.

Paul Smith Extreme Woman Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Paul Smith Paul Smith Extreme Woman fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Paul Smith Paul Smith Extreme Woman, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Paul Smith Extreme Woman by Paul Smith. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Paul Smith Extreme Woman by Paul Smith αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bvlgari Petits et Mamans L`Artisan Parfumeur L’Ete en Douce Benetton B. United Jeans Man Iceberg Light Fluid Iceberg Woman Bijan Bijan Nude Kiehl`s Original Musk Le Labo Jasmin 17 Cristiano Fissore Cashmere for Women Oriflame Miss O Fashion Princess Gap Stay Mario Valentino Eau D'Essence Des Filles a la Vanille Avec Toi sous les Etoiles