Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

Paul Smith Women Paul Smith για γυναίκες

Paul Smith Women Paul Smith για γυναίκες

Το είχα : 1

Paul Smith Women από Paul Smith είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Paul Smith Women κυκλοφόρησε το έτος 2000. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Nathalie Lorson. Οι νότες κορυφής είναι Κλημεντίνη, Φραγκοστάφυλλο, ροζ πιπέρι, φύλλο αχλαδιάς, Μανταριν ορανζ και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι φρέζια, πράσινο τσάι, κρίνο της κοιλάδας, τριαντάφυλλο και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, πατσουλί, Βέτιβερ και Κέδρος.

Κλημεντίνη Φραγκοστάφυλλο ροζ πιπέρι φύλλο αχλαδιάς Μανταριν ορανζ Περγαμόντο

φρέζια πράσινο τσάι κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο Γεράνι

σπόρος Τόνκα πατσουλί Βέτιβερ Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Paul Smith Women by Paul Smith.

Paul Smith Women Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Paul Smith Paul Smith Women fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Paul Smith Paul Smith Women, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Paul Smith Women by Paul Smith. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Paul Smith Women by Paul Smith αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

L`Occitane en Provence Notre Flore Myrte Avon Pur Blanca Victoria`s Secret Sexy Little Thing Ooh La La Abercrombie & Fitch 41 Oriflame Radiant Lights Calvin Klein Eternity Summer 2009 Demeter Fragrance Jasmine Pacifica French Lilac S. Cute Sweet Amour Red Apple Antica Farmacista Orange Blossom, Lilac & Jasmine Calvin Klein Beauty Saffron James Ipo