Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Cornubia Penhaligon`s για γυναίκες

Cornubia Penhaligon`s για γυναίκες

Cornubia από Penhaligon`s είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Cornubia κυκλοφόρησε το έτος 1910. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, φρέζια και νερόλι; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς, γιασεμί και ηλιοτρόπιο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Μόσχος, νότες ξύλων και Βανίλια.

Μανταριν ορανζ φρέζια νερόλι

άνθη πορτοκαλιάς γιασεμί ηλιοτρόπιο

Κεχριμπάρι Μόσχος νότες ξύλων Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cornubia by Penhaligon`s.

Cornubia Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Penhaligon`s Cornubia fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Penhaligon`s Cornubia, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cornubia by Penhaligon`s. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cornubia by Penhaligon`s αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Nikos Sculpture Tom Ford Black Orchid Givenchy Organza Fleur d'Oranger de Nabeul 2006 Chopard Wish Magical Nights Puredistance I Antonio Banderas Spirit Night Fever Sarah Horowitz Parfums Perfect Sunset Lolita Lempicka Eau de Minuit - Midnight Fragrance S.T. Dupont S.T. Dupont Intense Pour Femme Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Givenchy Play For Her Intense Bourjois Clin d'Oeil Passionate