Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Cornubia Penhaligon`s για γυναίκες

Cornubia Penhaligon`s για γυναίκες

Cornubia από Penhaligon`s είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Cornubia κυκλοφόρησε το έτος 1910. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, φρέζια και νερόλι; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς, γιασεμί και ηλιοτρόπιο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Μόσχος, νότες ξύλων και Βανίλια.

Μανταριν ορανζ φρέζια νερόλι

άνθη πορτοκαλιάς γιασεμί ηλιοτρόπιο

Κεχριμπάρι Μόσχος νότες ξύλων Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cornubia by Penhaligon`s.

Cornubia Σχόλια Αρωμάτων

Cornubia by Penhaligon`s 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Penhaligon`s Cornubia fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Penhaligon`s Cornubia, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cornubia by Penhaligon`s. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cornubia by Penhaligon`s αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Hermes Parfum des Merveilles Castelbajac Castelbajac Ghost Sweetheart Matthew Williamson Matthew Williamson Clive Christian No. 1 Crabtree & Evelyn Nantucket Briar Bob Mackie Mackie Masaki Matsushima mat; le rouge Halston Halston Woman Moschino Toujours Glamour Anne Klein Anne Klein 2 Rose en Bos Rose & Vines