Σχεδιαστές » N-Q » Αρωματικο « Ομάδες

Douro Penhaligon`s για άνδρες

Douro Penhaligon`s για άνδρες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

Douro Penhaligon`s για άνδρες Εικόνες

Douro από Penhaligon`s είναι ένα Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Douro κυκλοφόρησε το έτος 2004. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Michael Pickthall. Οι νότες κορυφής είναι λάιμ, Λεβάντα, Μανταριν ορανζ, Βασιλικός, Γεράνι και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι νερόλι και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο, Μόσχος, βρύα δριός και σανδαλόξυλο.

λάιμ Λεβάντα Μανταριν ορανζ Βασιλικός Γεράνι λεμόνι

νερόλι κρίνο της κοιλάδας

λάβδανο Μόσχος βρύα δριός σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Douro by Penhaligon`s.

Douro Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Penhaligon`s Douro fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Penhaligon`s Douro, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Douro by Penhaligon`s. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Douro by Penhaligon`s αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Banana Republic Slate Givenchy Insense Ultramarine Blue Sky Cattier Eau de Provence Cattier Tonissima Brooks Brothers New York for Gentlemen Profumi del Forte Tirrenico Creative Universe Beth Terry Vita Donna Karan Essence Lavender Playboy Ibiza CB I Hate Perfume Lavender Tea Taylor of London Calming Lavender Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Granville