Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

Gardenia Penhaligon`s για γυναίκες

Gardenia Penhaligon`s για γυναίκες

τουμπερόζα
Gardenia Penhaligon`s για γυναίκες Εικόνες

Gardenia από Penhaligon`s είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Gardenia κυκλοφόρησε το έτος 1976. Οι νότες κορυφής είναι Βιολέτα, ραβέντι, Περγαμόντο, υάκυνθος, μανόλια και νότες πρασίνου; οι μεσαίες νότες είναι γαρδένια, τριαντάφυλλο, Υλάνγκ Υλάνγκ, άνθη πορτοκαλιάς, τουμπερόζα, γιασεμί, γαρίφαλο, Κανέλα και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι Βενζόη , σανδαλόξυλο, Μόσχος και Βανίλια.

Βιολέτα ραβέντι Περγαμόντο υάκυνθος μανόλια νότες πρασίνου

γαρδένια τριαντάφυλλο Υλάνγκ Υλάνγκ άνθη πορτοκαλιάς τουμπερόζα γιασεμί γαρίφαλο Κανέλα κρίνο της κοιλάδας

Βενζόη σανδαλόξυλο Μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Gardenia by Penhaligon`s.

Gardenia Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Penhaligon`s Gardenia fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Penhaligon`s Gardenia, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Gardenia by Penhaligon`s. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Gardenia by Penhaligon`s αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Lacroix Christian Lacroix Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer Cologne 2006 Victorio & Lucchino Carmen Keiko Mecheri Jasmine Serge Lutens Nuit de Cellophane Chloe Chloe Eau de Toilette Valentino Rock`n Dreams B Never Too Busy To Be Beautiful Two Hearts Beating as One Henri Bendel Jasmine & Tuberose Principessa Beauty Bellocia Aftelier Candide Lush Lust