Σχεδιαστές » N-Q » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Victorian Posy Penhaligon`s για γυναίκες

Victorian Posy Penhaligon`s για γυναίκες

Victorian Posy Penhaligon`s για γυναίκες Εικόνες

Victorian Posy από Penhaligon`s είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Victorian Posy κυκλοφόρησε το έτος 1979. Οι νότες κορυφής είναι Αμάλφι λεμόνι, πορτοκάλι , υάκυνθος, γάλβανο και Χαμομήλι; οι μεσαίες νότες είναι Βιολέτα, γιασεμί και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, σανδαλόξυλο, πατσουλί, βρύα δριός και Βέτιβερ.

Αμάλφι λεμόνι πορτοκάλι υάκυνθος γάλβανο Χαμομήλι

Βιολέτα γιασεμί τριαντάφυλλο

Κεχριμπάρι σανδαλόξυλο πατσουλί βρύα δριός Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Victorian Posy by Penhaligon`s.

Victorian Posy Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Penhaligon`s Victorian Posy fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Penhaligon`s Victorian Posy, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Victorian Posy by Penhaligon`s. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Victorian Posy by Penhaligon`s αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Givenchy Ysatis Carthusia Fiori di Capri Niki de Saint Phalle Niki de Saint Phalle Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Geranium Paco Rabanne La Nuit L`Artisan Parfumeur La Haie Fleurie Laura Ashley Laura Ashley No. 1 Laura Ashley L'Eau Atkinsons Bizarre Princesse Marina De Bourbon A La Francaise Brut Parfums Prestige Aphrodisia Saffron James 'Ume