Σχεδιαστές » N-Q » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Zizonia Penhaligon`s για γυναίκες

Zizonia Penhaligon`s για γυναίκες

Zizonia από Penhaligon`s είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Zizonia κυκλοφόρησε το έτος 1930. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christian Provenzano. Οι νότες κορυφής είναι κόλιανδρος, Περγαμόντο, πορτοκάλι και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα, Γεράνι, μοσχοκάρυδο, τζίντζερ, πιπέρι και κύμινο; οι νότες της βάσης είναι βετιβέρ, σανδαλόξυλο, πατσουλί, Κέδρος της Βιρτζίνιας και Κεχριμπάρι.

κόλιανδρος Περγαμόντο πορτοκάλι Κάρδαμο

Λεβάντα Γεράνι μοσχοκάρυδο τζίντζερ πιπέρι κύμινο

βετιβέρ σανδαλόξυλο πατσουλί Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Zizonia by Penhaligon`s.

Zizonia Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Penhaligon`s Zizonia fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Penhaligon`s Zizonia, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Zizonia by Penhaligon`s. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Zizonia by Penhaligon`s αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Samsara Eau de Parfum Laura Biagiotti Roma per Uomo Courvoisier Cognac Courvoisier L’edition Imperiale Viktor&Rolf Antidote L`Occitane en Provence Ambre L`Artisan Parfumeur Passage d'Enfer Rodier Rodier pour Femme Comptoir Sud Pacifique Oud Intense Adidas Adidas Game Spirit Nicolai Parfumeur Createur Nicolaï Pour Homme Ralph Lauren Extreme Polo Sport Donna Karan Cashmere Mist Liquid Nude