Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Samba Heat Women Perfumer`s Workshop για γυναίκες

Samba Heat Women Perfumer`s Workshop για γυναίκες

Samba Heat Women από Perfumer`s Workshop είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες. Samba Heat Women κυκλοφόρησε το έτος 2000. Το άρωμα περιέχει παιώνια, σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, γιασεμί, Μόσχος, Βανίλια, ηλιοτρόπιο, τριαντάφυλλο και φύλλα φραγκοσταφυλλιάς.

παιώνια σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι γιασεμί Μόσχος Βανίλια ηλιοτρόπιο τριαντάφυλλο φύλλα φραγκοσταφυλλιάς

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Samba Heat Women by Perfumer`s Workshop.

Samba Heat Women Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Perfumer`s Workshop Samba Heat Women fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Perfumer`s Workshop Samba Heat Women, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Samba Heat Women by Perfumer`s Workshop. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Samba Heat Women by Perfumer`s Workshop αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Antonio Banderas Diavolo Chanel Coco Eau de Parfum Monotheme Fine Fragrances Venezia Pure Cacao Azzaro Oh La La Isabela Capeto Isabela Capeto L`Erbolario Spezie Lorenzo Villoresi Piper Nigrum Tesori d`Oriente Te Verde D.S. & Durga East Mid East Lubin Inedite Lord`s Jester Ares DSH Perfumes December