Σχεδιαστές » N-Q » Αρωματικο « Ομάδες

Samba Nova Homme Perfumer`s Workshop για άνδρες

Samba Nova Homme Perfumer`s Workshop για άνδρες

Samba Nova Homme από Perfumer`s Workshop είναι ένα Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Samba Nova Homme κυκλοφόρησε το έτος 1993. Οι νότες κορυφής είναι κόλιανδρος, Λεβάντα, νότες πρασίνου, νερόλι, Νότες φρούτων και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι φασκόμηλο, γιασεμί, κρίνο της κοιλάδας και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, Κεχριμπάρι, Μόσχος, βρύα δριός και Κέδρος.

κόλιανδρος Λεβάντα νότες πρασίνου νερόλι Νότες φρούτων Περγαμόντο

φασκόμηλο γιασεμί κρίνο της κοιλάδας Γεράνι

σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι Μόσχος βρύα δριός Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Samba Nova Homme by Perfumer`s Workshop.

Samba Nova Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Perfumer`s Workshop Samba Nova Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Perfumer`s Workshop Samba Nova Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Samba Nova Homme by Perfumer`s Workshop. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Samba Nova Homme by Perfumer`s Workshop αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Kenzo KenzoKi White Lotus (Relaxing) Alfred Dunhill Dunhill Pure Benetton B. Clean Relax Givenchy Very Irresistible Givenchy Summer Coctail - Fresh Attitude for Men 2008 Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Pour Homme 2008 Yves Rocher Homme Nature Kenzo Kenzo Homme Fresh Cinq Mondes Eau Egyptienne Alain Delon Alain Delon Pour Homme The Healing Garden Perfect Calm Acqua di Parma Blu Mediterraneo Quercia Marina Washington Tremlett Hampstead Water