Σχεδιαστές » N-Q » Αρωματικο « Ομάδες

Samba Nova Homme Perfumer`s Workshop για άνδρες

Samba Nova Homme Perfumer`s Workshop για άνδρες

Samba Nova Homme από Perfumer`s Workshop είναι ένα Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Samba Nova Homme κυκλοφόρησε το έτος 1993. Οι νότες κορυφής είναι κόλιανδρος, Λεβάντα, νότες πρασίνου, νερόλι, Νότες φρούτων και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι φασκόμηλο, γιασεμί, κρίνο της κοιλάδας και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, Κεχριμπάρι, Μόσχος, βρύα δριός και Κέδρος.

κόλιανδρος Λεβάντα νότες πρασίνου νερόλι Νότες φρούτων Περγαμόντο

φασκόμηλο γιασεμί κρίνο της κοιλάδας Γεράνι

σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι Μόσχος βρύα δριός Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Samba Nova Homme by Perfumer`s Workshop.

Samba Nova Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Perfumer`s Workshop Samba Nova Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Perfumer`s Workshop Samba Nova Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Samba Nova Homme by Perfumer`s Workshop. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Samba Nova Homme by Perfumer`s Workshop αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Creed Silver Mountain Water Alessandro Dell` Acqua Alessandro Dell` Acqua Man Ferrari Ferrari passion Unlimited Etienne Aigner XXX Large Aigner Aramis New West for Him Calvin Klein Eternity Summer for Men 2009 Jeanne Arthes Love Generation Freedom Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Vetyver & Bergamot DSH Perfumes Cyan Julian Rouas Swing Exstasy Night Caswell Massey Michelsen's Bay Rum Solinotes Vanille