Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

Tea Rose Perfumer`s Workshop για γυναίκες

Tea Rose Perfumer`s Workshop για γυναίκες

τουμπερόζα
Tea Rose Perfumer`s Workshop για γυναίκες Εικόνες Tea Rose Perfumer`s Workshop για γυναίκες Εικόνες Tea Rose Perfumer`s Workshop για γυναίκες Εικόνες Tea Rose Perfumer`s Workshop για γυναίκες Εικόνες

Tea Rose από Perfumer`s Workshop είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Tea Rose κυκλοφόρησε το έτος 1977. Το άρωμα περιέχει Περγαμόντο, τριαντάφυλλο, κρίνος, τουμπερόζα, σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, Κέδρος και Ροδόξυλο Βραζιλίας.

Περγαμόντο τριαντάφυλλο κρίνος τουμπερόζα σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Κέδρος Ροδόξυλο Βραζιλίας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Tea Rose by Perfumer`s Workshop.

Tea Rose Σχόλια Αρωμάτων

ROSA
ROSA

Δροσερό και φυσικό αρωμα τριαντάφυλλου.
Πολύ μαμαδιστικό και κλασικό.

Mar
2015

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Perfumer`s Workshop Tea Rose fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Perfumer`s Workshop Tea Rose, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Tea Rose by Perfumer`s Workshop. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Tea Rose by Perfumer`s Workshop αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy Amarige Mimosa de Grasse Millesime Annick Goutal Eau du Ciel Bvlgari Bvlgari Rose Essentielle Eau De Toilette Rosee Bill Blass Bill Blass for Women Demeter Fragrance White Bouquet Victoria`s Secret Satin Rose de Mai Morgane le Fay Pink Oriflame Diamond Musk Il Profvmo Soliflor Line Eclair de Tubereuse Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Josephine Jonquille Blue Q Dirty Girl La Bouquetiere Muguet