Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολιτικο « Ομάδες

Ambre Gris Perris Monte Carlo για γυναίκες και άνδρες

Ambre Gris Perris Monte Carlo για γυναίκες και άνδρες

Ambre Gris από Perris Monte Carlo είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ambre Gris κυκλοφόρησε το έτος 2012. Η νότα κορυφής είναι Αρτεμισία; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κέδρος, Κεχριμπάρι, κουμαρίνη, Βανίλια, λάβδανο και Μόσχος.

Αρτεμισία

τριαντάφυλλο Γεράνι

σανδαλόξυλο Κέδρος Κεχριμπάρι κουμαρίνη Βανίλια λάβδανο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ambre Gris by Perris Monte Carlo.

Ambre Gris Σχόλια Αρωμάτων

Ambre Gris by Perris Monte Carlo 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Perris Monte Carlo Ambre Gris fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Perris Monte Carlo Ambre Gris, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ambre Gris by Perris Monte Carlo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ambre Gris by Perris Monte Carlo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Davidoff Relax Banana Republic Malachite Lomani Cruiser for Men Serge Lutens Serge Noire Davidoff Silver Shadow Private The Body Shop Activist Lucien Lelong Sirocco Calypso Christiane Celle Calypso Ambre Calypso Christiane Celle Calypso Figue Amouage Tribute Norma Kamali Incense SoOud Nur