Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Bois d‘Oud Perris Monte Carlo για γυναίκες και άνδρες

Bois d‘Oud Perris Monte Carlo για γυναίκες και άνδρες

ουντ

Bois d‘Oud από Perris Monte Carlo είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Bois d‘Oud κυκλοφόρησε το έτος 2012. Η νότα κορυφής είναι Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι ροδάκινο , δαμάσκηνο, γιασεμί, τριαντάφυλλο, ίριδα, άνθη πορτοκαλιάς και Ουντ; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, Mαύρο Ξύλο, πατσουλί, Βανίλια, Ζωϊκό Άμπερ, λάβδανο και Μόσχος.

Περγαμόντο

ροδάκινο δαμάσκηνο γιασεμί τριαντάφυλλο ίριδα άνθη πορτοκαλιάς Ουντ

Κέδρος Mαύρο Ξύλο πατσουλί Βανίλια Ζωϊκό Άμπερ λάβδανο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bois d‘Oud by Perris Monte Carlo.

Bois d‘Oud Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Perris Monte Carlo Bois d‘Oud fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Perris Monte Carlo Bois d‘Oud, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bois d‘Oud by Perris Monte Carlo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bois d‘Oud by Perris Monte Carlo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Fendi Life Essence Hugo Boss Hugo Dark Blue Byredo Chembur S.T. Dupont Signature for Men Culti Terraforte biehl parfumkunstwerke al02 Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 6: Epices DSH Perfumes Cafe Noir DSH Perfumes Sienna Black Phoenix Alchemy Lab The Curator LR Jungle Man Il Profvmo Chocolat Amere