Σχεδιαστές » N-Q » Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο « Ομάδες

Essence de Patchouli Perris Monte Carlo για γυναίκες και άνδρες

Essence de Patchouli Perris Monte Carlo για γυναίκες και άνδρες

Essence de Patchouli από Perris Monte Carlo είναι ένα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Essence de Patchouli κυκλοφόρησε το έτος 2012. Οι νότες κορυφής είναι τριαντάφυλλο και Γεράνι; η μεσαία νότα είναι ίριδα; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, ξύλο γκουαϊακ, πατσουλί, Μόσχος, λάβδανο και κουμαρίνη.

τριαντάφυλλο Γεράνι

ίριδα

Κέδρος ξύλο γκουαϊακ πατσουλί Μόσχος λάβδανο κουμαρίνη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Essence de Patchouli by Perris Monte Carlo.

Essence de Patchouli Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Perris Monte Carlo Essence de Patchouli fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Perris Monte Carlo Essence de Patchouli, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Essence de Patchouli by Perris Monte Carlo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Essence de Patchouli by Perris Monte Carlo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο
Christian Dior Fahrenheit Summer Canali Canali Men Carolina Herrera Herrera For Men Chloe Chloe Collection 2005 Burberry Touch for Men Al-Rehab Lamis Al-Rehab Silver Monotheme Fine Fragrances Venezia Black Musk Liz Claiborne Graphite Blue by Realities Krizia Time Uomo Canali Canali Men Prestige CnR Create Aries for Men