Σχεδιαστές » N-Q » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Musk Extreme Perris Monte Carlo για γυναίκες και άνδρες

Musk Extreme Perris Monte Carlo για γυναίκες και άνδρες

Musk Extreme από Perris Monte Carlo είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Musk Extreme κυκλοφόρησε το έτος 2012. Η νότα κορυφής είναι Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τριαντάφυλλο και Γαρύφαλλο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Μόσχος, ίριδα, Βανίλια και κουμαρίνη.

Περγαμόντο

γιασεμί τριαντάφυλλο Γαρύφαλλο

Κεχριμπάρι Μόσχος ίριδα Βανίλια κουμαρίνη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Musk Extreme by Perris Monte Carlo.

Musk Extreme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Perris Monte Carlo Musk Extreme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Perris Monte Carlo Musk Extreme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Musk Extreme by Perris Monte Carlo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Musk Extreme by Perris Monte Carlo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Pierre de Lune Jil Sander Style Kate Moss Kate Vivienne Westwood Boudoir Sin Garden Le Labo Rose 31 Lulu Castagnette Lulu Pink Room Parfum Pour Toi Ajmal Unveil Roberto Verino Gold Cliff Richard Dream Maker Bill Blass Red IKKS Private Only for Men