Σχεδιαστές » N-Q » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Oud Imperial Perris Monte Carlo για γυναίκες και άνδρες

Oud Imperial Perris Monte Carlo για γυναίκες και άνδρες

ουντ
Oud Imperial Perris Monte Carlo για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Oud Imperial από Perris Monte Carlo είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Oud Imperial κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Luca Maffei. Οι νότες κορυφής είναι γιασεμί και κύμινο; οι μεσαίες νότες είναι θυμίαμα, πατσουλί, σαφράν και Ουντ; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Mαύρο Ξύλο, Κέδρος, λάβδανο και Βέτιβερ.

γιασεμί κύμινο

θυμίαμα πατσουλί σαφράν Ουντ

σανδαλόξυλο Mαύρο Ξύλο Κέδρος λάβδανο Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Oud Imperial by Perris Monte Carlo.

Oud Imperial Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Perris Monte Carlo Oud Imperial fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Perris Monte Carlo Oud Imperial, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Oud Imperial by Perris Monte Carlo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Oud Imperial by Perris Monte Carlo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Chanel Allure Pour Homme Al-Rehab Rehab Alfred Dunhill Dunhill Pursuit Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Eau d'Orient John Varvatos John Varvatos Montale Aoud Red Flowers Montale Red Vetyver Bois 1920 Vetiver Ambrato Guerlain Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York Le Labo Oud 27 By Kilian Pure Oud Esteban Cedre