Σχεδιαστές » N-Q » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Patchouli Nosy Be Perris Monte Carlo για γυναίκες και άνδρες

Patchouli Nosy Be Perris Monte Carlo για γυναίκες και άνδρες

κακάο

Patchouli Nosy Be από Perris Monte Carlo είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Patchouli Nosy Be κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι πατσουλί και ροζ πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι Κακάο και λάβδανο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Βανίλια, Κέδρος και σανδαλόξυλο.

πατσουλί ροζ πιπέρι

Κακάο λάβδανο

πατσουλί Βανίλια Κέδρος σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Patchouli Nosy Be by Perris Monte Carlo.

Patchouli Nosy Be Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Perris Monte Carlo Patchouli Nosy Be fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Perris Monte Carlo Patchouli Nosy Be, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Patchouli Nosy Be by Perris Monte Carlo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Patchouli Nosy Be by Perris Monte Carlo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Salvatore Ferragamo Subtil Pour Homme s.Oliver s.Oliver Sport 1 Male L`Artisan Parfumeur Mechant Loup Jo Malone Nutmeg & Ginger Pierre Cardin Pierre Cardin Pour Monsieur Antonio Banderas Spirit Night Fever for Men Bois 1920 Come la Luna Avon Patrick Dempsey 2 G. Nejman G.Nejman  Emir Montale Aoud Musk Montale Amber & Spices Steve McQueen Steve McQueen