Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

Rose de Taif Perris Monte Carlo για γυναίκες και άνδρες

Rose de Taif Perris Monte Carlo για γυναίκες και άνδρες

Rose de Taif από Perris Monte Carlo είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Rose de Taif κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Luca Maffei. Οι νότες κορυφής είναι μοσχοκάρυδο, λεμόνι και Γεράνι; η μεσαία νότα είναι ρόδο Τάιφ; οι νότες της βάσης είναι τριαντάφυλλο Δαμασκού και Μόσχος.

μοσχοκάρυδο λεμόνι Γεράνι

ρόδο Τάιφ

τριαντάφυλλο Δαμασκού Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rose de Taif by Perris Monte Carlo.

Rose de Taif Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Perris Monte Carlo Rose de Taif fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Perris Monte Carlo Rose de Taif, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rose de Taif by Perris Monte Carlo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rose de Taif by Perris Monte Carlo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Yves Saint Laurent Paris Versace Baby Rose Jeans Valentino Rock`n Rose Ghost Ghost Anticipation Christian Dior Dior Passage No.8 Giorgio Beverly Hills Ocean Dream Avon U by Ungaro for Her Bijan DNA Etro Benetroessere Relent Kate Moss Kate Summer Time biehl parfumkunstwerke hb01 Roxana Illuminated Perfume Rosa