Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Ylang Ylang Nosy Be Perris Monte Carlo για γυναίκες

Ylang Ylang Nosy Be Perris Monte Carlo για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ

Ylang Ylang Nosy Be από Perris Monte Carlo είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Ylang Ylang Nosy Be κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι Υλάνγκ Υλάνγκ, λεμόνι, γκρειπ φρουτ και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι Υλάνγκ Υλάνγκ, γιασεμί, άνθη πορτοκαλιάς και τριαντάφυλλο Δαμασκού; οι νότες της βάσης είναι Υλάνγκ Υλάνγκ, λάβδανο, Βέτιβερ, Κέδρος, Βανίλια και Field scabious.

Υλάνγκ Υλάνγκ λεμόνι γκρειπ φρουτ Κάρδαμο

Υλάνγκ Υλάνγκ γιασεμί άνθη πορτοκαλιάς τριαντάφυλλο Δαμασκού

Υλάνγκ Υλάνγκ λάβδανο Βέτιβερ Κέδρος Βανίλια Field scabious

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ylang Ylang Nosy Be by Perris Monte Carlo.

Ylang Ylang Nosy Be Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Perris Monte Carlo Ylang Ylang Nosy Be fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Perris Monte Carlo Ylang Ylang Nosy Be, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ylang Ylang Nosy Be by Perris Monte Carlo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ylang Ylang Nosy Be by Perris Monte Carlo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cafe Parfums Cafe Intenso Banana Republic Rosewood Dorin Un Air de Damas Rose Ava Luxe Rosa de la Luz Nicolas Danila Amazonian Gardens Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Accessorize Accessorize Rasasi Al Ward Al Musk Pussy Deluxe Showcat Lush Tuca Tuca Jacques Fath Expression Giorgio Armani Armani Privé Rose d'Arabie