Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

360° Red Perry Ellis για γυναίκες

360° Red Perry Ellis για γυναίκες

360° Red από Perry Ellis είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. 360° Red κυκλοφόρησε το έτος 2003. Οι νότες κορυφής είναι Κυκλάμινο, δαμάσκηνο και φύλλα πορτοκαλιάς; οι μεσαίες νότες είναι μιμόζα, άνθη πορτοκαλιάς, γιασεμί και ορχιδέα; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι και Μόσχος.

Κυκλάμινο δαμάσκηνο φύλλα πορτοκαλιάς

μιμόζα άνθη πορτοκαλιάς γιασεμί ορχιδέα

Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about 360° Red by Perry Ellis.

360° Red Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Perry Ellis 360° Red fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Perry Ellis 360° Red, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει 360° Red by Perry Ellis. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για 360° Red by Perry Ellis αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lalique Claire de Nilang Nicolai Parfumeur Createur Number One Anna Sui Anna Sui The Body Shop The Spirit of Moonflower Tous Metallic Strange Invisible Perfumes Urban Lily Antonia`s Flowers Floret JoAnne Bassett Le Voyage Rifat Ozbek Ozbek Laura Ashley Magic Garden The Organic Pharmacy Organic Glam Jasmine Royal Apothic Versailles Afternoon