Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

360° Red for Men Perry Ellis για άνδρες

360° Red for Men Perry Ellis για άνδρες

Το έχω: 1 Το θέλω: 1

κανέλα

360° Red for Men από Perry Ellis είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για άνδρες. 360° Red for Men κυκλοφόρησε το έτος 2003. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Louis Grauby. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , μοσχοκάρυδο, λάιμ, Μανταριν ορανζ, Περγαμόντο, γαρίφαλο και Κανέλα; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα και κόλιανδρος; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Βέτιβερ, σανδαλόξυλο, Μόσχος, κόκκινο κέδρο και βρύα δριός.

πορτοκάλι μοσχοκάρυδο λάιμ Μανταριν ορανζ Περγαμόντο γαρίφαλο Κανέλα

Λεβάντα κόλιανδρος

πατσουλί Βέτιβερ σανδαλόξυλο Μόσχος κόκκινο κέδρο βρύα δριός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about 360° Red for Men by Perry Ellis.

360° Red for Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Perry Ellis 360° Red for Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Perry Ellis 360° Red for Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει 360° Red for Men by Perry Ellis. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για 360° Red for Men by Perry Ellis αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Yves Saint Laurent Nu Serge Lutens Five O`Clock Au Gingembre Montale Blue Amber Frapin 1270 Arrogance Arrogance Man DSH Perfumes Gingembre (Ginger 1; Natural) Pacifica Madagascar Spice Susanne Lang Red Ginger Demeter Fragrance Holy Smoke LR LR Classics Hawaii Rose en Bos Dark Heart Strange Invisible Perfumes Arunima