Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

Perry Black for Her Perry Ellis για γυναίκες

Perry Black for Her Perry Ellis για γυναίκες

τουμπερόζα

Perry Black for Her από Perry Ellis είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Το άρωμα περιέχει γαρδένια, τουμπερόζα, τριαντάφυλλο, , νότες ξύλων, γιασεμί, πραλίνα και Μόσχος.

γαρδένια τουμπερόζα τριαντάφυλλο νότες ξύλων γιασεμί πραλίνα Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Perry Black for Her by Perry Ellis.

Perry Black for Her Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Perry Ellis Perry Black for Her fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Perry Ellis Perry Black for Her, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Perry Black for Her by Perry Ellis. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Perry Black for Her by Perry Ellis αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy My Couture Estée Lauder Pleasures Summer Fun (2007) L`Occitane en Provence Eau du Val (Magnolia) Mandarina Duck Mandarina Duck Rouge Intense Yves Rocher Pur desir de Lavande Novae Plus Papillon Sarah Horowitz Parfums Perfect Tuberose Adidas Adidas Woman Active Start Anna Sui Rock Me! Summer of Love Norma Kamali Norma Kamali Calvin Klein Beauty Ebba Los Angeles Miss Danielle