Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

Perry Ellis f Perry Ellis για γυναίκες

Perry Ellis f Perry Ellis για γυναίκες

Perry Ellis f από Perry Ellis είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Perry Ellis f κυκλοφόρησε το έτος 2004. Οι νότες κορυφής είναι κρίνος, κισσός και τριαντάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι γαρδένια και ρόζ παιώνια; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κανέλα και Μόσχος.

κρίνος κισσός τριαντάφυλλο

γαρδένια ρόζ παιώνια

σανδαλόξυλο Κανέλα Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Perry Ellis f by Perry Ellis.

Perry Ellis f Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Perry Ellis Perry Ellis f fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Perry Ellis Perry Ellis f, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Perry Ellis f by Perry Ellis. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Perry Ellis f by Perry Ellis αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer 2008 Il Profvmo Vent de Jasmin S.T. Dupont Orazuli Jessica McClintock Jessica McClintock DL & Co Timeless: Yuzu Flower pocket Watch Ulric de Varens Varens Original French Sweets Jovan Island Gardenia Ana Hickmann Ana Susanne Lang Sula Supermodel Playering Set Mirato Malizia Bon Bons Cotton Flower Campos de Ibiza Flor de Almendra TerraNova Pikake