Σχεδιαστές » N-Q » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Perry Woman Perry Ellis για γυναίκες

Perry Woman Perry Ellis για γυναίκες

Perry Woman από Perry Ellis είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Perry Woman κυκλοφόρησε το έτος 2002. Οι νότες κορυφής είναι ορχιδέα, Περγαμόντο και νούφαρο; οι μεσαίες νότες είναι τουμπερόζα, ροζ λωτός, γιασεμί, Λωτός και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, πατσουλί, Μόσχος, ρίζωμα ίρις και Βέτιβερ.

ορχιδέα Περγαμόντο νούφαρο

τουμπερόζα ροζ λωτός γιασεμί Λωτός τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο πατσουλί Μόσχος ρίζωμα ίρις Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Perry Woman by Perry Ellis.

Perry Woman Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Perry Ellis Perry Woman fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Perry Ellis Perry Woman, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Perry Woman by Perry Ellis. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Perry Woman by Perry Ellis αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Azzaro Orange Tonic Annick Goutal Le Chevrefeuille Revlon Rouge de Revlon Menard Eau de M Soar Jo Malone Red Roses Guerlain Liu Tocca Aqua Profumata Amalfi A Perfume Organic Green CB I Hate Perfume Cradle of Light Avon Today Tomorrow Always Diamond D.S. & Durga Cowgirl Grass Laura Biagiotti Fiori Bianchi