Σχεδιαστές » N-Q » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Portfolio Elite for Men Perry Ellis για άνδρες

Portfolio Elite for Men Perry Ellis για άνδρες

Portfolio Elite for Men Perry Ellis για άνδρες Εικόνες

Portfolio Elite for Men από Perry Ellis είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Portfolio Elite for Men κυκλοφόρησε το έτος 2001. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Loc Dong. Οι νότες κορυφής είναι Αρτεμισία, λευκό φραγκοστάφυλο και Μήλο; οι μεσαίες νότες είναι κύμινο, κρίνο της κοιλάδας, Γεράνι και Κάρδαμο; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, Κεχριμπάρι, Μόσχος, βρύα δριός, Βέτιβερ και Κέδρος.

Αρτεμισία λευκό φραγκοστάφυλο Μήλο

κύμινο κρίνο της κοιλάδας Γεράνι Κάρδαμο

σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι Μόσχος βρύα δριός Βέτιβερ Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Portfolio Elite for Men by Perry Ellis.

Portfolio Elite for Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Perry Ellis Portfolio Elite for Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Perry Ellis Portfolio Elite for Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Portfolio Elite for Men by Perry Ellis. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Portfolio Elite for Men by Perry Ellis αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Mexx Mexx Man Maurer & Wirtz Tabac Alviero Martini Geo Uomo Houbigant Fougere Royale Yardley English Lavender Nobile 1942 Lavanda Nobile Coty Stetson Sierra Zara Zara Collection Man FCUK FCUK Connect Him Nicolai Parfumeur Createur Carre d'As Ben Sherman 2TONE Jeanne Arthes Extreme Limit Rock