Σχεδιαστές » N-Q » Αρωματικο « Ομάδες

Portfolio Green for Men Perry Ellis για άνδρες

Portfolio Green for Men Perry Ellis για άνδρες

Portfolio Green for Men από Perry Ellis είναι ένα Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Portfolio Green for Men κυκλοφόρησε το έτος 2003. Οι νότες κορυφής είναι λάιμ, Μήλο, νερόλι και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι ξύλο τικ, πατσουλί και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο, Μόσχος και Βανίλια.

λάιμ Μήλο νερόλι Περγαμόντο

ξύλο τικ πατσουλί τριαντάφυλλο

λάβδανο Μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Portfolio Green for Men by Perry Ellis.

Portfolio Green for Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Perry Ellis Portfolio Green for Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Perry Ellis Portfolio Green for Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Portfolio Green for Men by Perry Ellis. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Portfolio Green for Men by Perry Ellis αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Ortigia Sicilia Fico D'India Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Metal for Men Renee L`Eau Roger & Gallet L`Homme Hugo Boss Hugo Create Limited Edition Aramis Aramis A Caron Pour Un Homme de Caron Donna Karan Essence Lavender Yves Saint Laurent Kouros Eau d`Ete 2006 Cinq Mondes Eau Egyptienne Etienne Aigner Aigner pour Homme Blue Emotion Demeter Fragrance Lavender Martini