Σχεδιαστές » N-Q » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

Imperial White Peter Jacobs Parfum για γυναίκες

Imperial White Peter Jacobs Parfum για γυναίκες

Imperial White από Peter Jacobs Parfum είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Imperial White κυκλοφόρησε το έτος 2016. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Peter Jacobs. Το άρωμα περιέχει τριαντάφυλλο, πορτοκάλι , Περγαμόντο, πατσουλί, Βέτιβερ και γιασεμί.

τριαντάφυλλο πορτοκάλι Περγαμόντο πατσουλί Βέτιβερ γιασεμί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Imperial White by Peter Jacobs Parfum.

Imperial White Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Peter Jacobs Parfum Imperial White fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Peter Jacobs Parfum Imperial White, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Imperial White by Peter Jacobs Parfum. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Imperial White by Peter Jacobs Parfum αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Lolita Lempicka Lolita Lempicka Lolita Lempicka Caprice Violette Nina Ricci Les Belles de Ricci Amour d`Amandier Oscar de la Renta Oscar Fresh Vanilla Kylie Minogue Showtime EDP Tous Touch Jo Malone Nectarine Blossom & Honey Susanne Lang Vanilla Coconut Donna Karan DKNY Delicious Candy Apples Sweet Caramel Corine de Farme M'zelle Ananas Chantilly Carol`s Daughter Mary J. Blige My Life Parfums de Coeur Body Fantasies Vampire