Σχεδιαστές » N-Q » Ξυλωδη « Ομάδες

Girl Pharrell Williams για γυναίκες και άνδρες

Girl Pharrell Williams για γυναίκες και άνδρες

Girl Pharrell Williams για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Girl Pharrell Williams για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Girl Pharrell Williams για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Girl από Pharrell Williams είναι ένα Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Girl κυκλοφόρησε το έτος 2014. Girl έχει δημιουργηθεί από Christian Astuguevieille και Antoine Lie. Οι νότες κορυφής είναι νερόλι, Λεβάντα και πιπέρι λευκό; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, Βιολέτα και στίραξ; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, σανδαλόξυλο, Κέδρος και πατσουλί.

νερόλι Λεβάντα πιπέρι λευκό

ίριδα Βιολέτα στίραξ

Βέτιβερ σανδαλόξυλο Κέδρος πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Girl by Pharrell Williams.

Girl Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Pharrell Williams Girl fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Pharrell Williams Girl, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Girl by Pharrell Williams. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Girl by Pharrell Williams αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη
Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Tar Acqua di Parma Colonia Intensa Versace Green Jeans Comme des Garcons Hinoki Givenchy Very Irresistible Summer for Men 2006 Anat Fritz Anat Fritz Xerjoff Modoc Caron L`Anarchiste Profumum Roma Alba Teufels Kuche Patchouly Teufels Kuche Demonic Slayer Jeanne Arthes Cotton Club