Σχεδιαστές » N-Q » Ξυλωδη Συπρε « Ομάδες

Amir Slama Phebo για γυναίκες και άνδρες

Amir Slama Phebo για γυναίκες και άνδρες

Amir Slama Phebo για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Amir Slama από Phebo είναι ένα Ξυλωδη Συπρε άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Amir Slama κυκλοφόρησε το έτος 2012. Οι νότες κορυφής είναι πιπέρι μαύρο, τζίντζερ, πορτοκάλι και λάιμ; οι μεσαίες νότες είναι μανόλια, Κέδρος, πατσουλί και Βέτιβερ; οι νότες της βάσης είναι Βενζόη , πευκοβελόνες, Ολίβανο και βρύα δριός.

πιπέρι μαύρο τζίντζερ πορτοκάλι λάιμ

μανόλια Κέδρος πατσουλί Βέτιβερ

Βενζόη πευκοβελόνες Ολίβανο βρύα δριός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Amir Slama by Phebo.

Amir Slama Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Phebo Amir Slama fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Phebo Amir Slama, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Amir Slama by Phebo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Amir Slama by Phebo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Συπρε
Aramis Aramis 900 Gianfranco Ferre Pontaccio 21 Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Man Annick Goutal Eau de Monsieur Diptyque Opone Tauer Perfumes 03 Lonestar Memories Etro Gomma Alain Delon Iquitos Coty Stetson Rich Suede M. Micallef Arabian Diamond I Profumi di Firenze Verde Bosco Guerlain Arsene Lupin Dandy Eau de Parfum