Σχεδιαστές » N-Q » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Eau d'Ivoire Pierre Balmain για γυναίκες

Eau d'Ivoire Pierre Balmain για γυναίκες

Eau d'Ivoire από Pierre Balmain είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Eau d'Ivoire κυκλοφόρησε το έτος 2000. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Daniel Hoffmann. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, φρέζια, κόκκινα μούρα και άγριο τριαντάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι ουιστερία, βατόμουρο, Υλάνγκ Υλάνγκ και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Βανίλια, Βέτιβερ και Κέδρος.

Μανταριν ορανζ φρέζια κόκκινα μούρα άγριο τριαντάφυλλο

ουιστερία βατόμουρο Υλάνγκ Υλάνγκ κρίνο της κοιλάδας

Μόσχος Βανίλια Βέτιβερ Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau d'Ivoire by Pierre Balmain.

Eau d'Ivoire Σχόλια Αρωμάτων

ElenaPapa
ElenaPapa

Φανταστικο! Σουπερ ουαου !Το μοναδικο που εχω!
My number one.

Jul
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Pierre Balmain Eau d'Ivoire fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Pierre Balmain Eau d'Ivoire, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau d'Ivoire by Pierre Balmain. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau d'Ivoire by Pierre Balmain αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Gianfranco Ferre GF Ferre Lei-Her Christian Lacroix Bazar pour Femme Summer Fragrance Ayala Moriel Altruism Marks and Spencer Autograph Blush Trussardi Trussardi Inside Delight Entre Filles Saison 1 Fragonard Eau Fantasque Jeanne Arthes Lovely Sweet Sixteen Ella Mikao Yujin Floa Lucy B Pink Frangipani Corine de Farme Witch Hay Lin Amway Wistful