Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Extatic Pierre Balmain για γυναίκες

Extatic Pierre Balmain για γυναίκες

Το έχω: 2 Το θέλω: 3 Το άρωμα υπογραφής μου: 1

Extatic Pierre Balmain για γυναίκες Εικόνες Extatic Pierre Balmain για γυναίκες Εικόνες Extatic Pierre Balmain για γυναίκες Εικόνες Extatic Pierre Balmain για γυναίκες Εικόνες Extatic Pierre Balmain για γυναίκες Εικόνες Extatic Pierre Balmain για γυναίκες Εικόνες

Extatic από Pierre Balmain είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Extatic κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Emilie (Bevierre) Coppermann. Οι νότες κορυφής είναι τριαντάφυλλο, Oσμανθός και αχλάδι; οι μεσαίες νότες είναι ορχιδέα, ίριδα και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι άμυρις, σανδαλόξυλο, ξύλο κασμίρι και δέρμα.

τριαντάφυλλο Oσμανθός αχλάδι

ορχιδέα ίριδα γιασεμί

άμυρις σανδαλόξυλο ξύλο κασμίρι δέρμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Extatic by Pierre Balmain.

Extatic Σχόλια Αρωμάτων

ble neraida
ble neraida

Εξαίσιο,ανατολίτικο μου θυμίζει λίγο φράουλα,όμως το λατρεύω!

Jan
2015

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Pierre Balmain Extatic fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Pierre Balmain Extatic, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Extatic by Pierre Balmain. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Extatic by Pierre Balmain αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Versace Crystal Noir Christian Dior Dolce Vita Chloe Love Story Prada Infusion d'Iris Eau de Parfum Absolue Chloe Love Calvin Klein Reveal Chloe Chloe Eau de Parfum Christian Dior Miss Dior Blooming Bouquet Burberry My Burberry Hermes Eau des Merveilles Paco Rabanne Black XS for Her Chanel Coco Noir Yves Saint Laurent Manifesto Prada Infusion d'Iris Estée Lauder Sensuous Prada Prada Candy Gucci Gucci Premiere Eau de Toilette Cartier La Panthere Estée Lauder Modern Muse Tom Ford Black Orchid